Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Lacivert Zabita Polar Mont

%28 indirim
139.99 TL 99.99 TL

Lacivert zabita montu kaliteli polardan imal edilmiş Polar zabita montu Spor "Dar Kesim" olarak tasarlanmış en iyi duruşu sağlar


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece resmi kurum personelleri tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müd., Genel Kurmay Bşk., Ceza ve Tevkifevleri Genel Müd., Gümrük ve Ticaret Bak. Gümrükler Muhafaza Genel Müd. merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında kurum kimliği ibrazı zorunludur.

1 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 40 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda!
Ref: zabitapolar53 Varyant: 252
Adet

Lacivert zabita montu kaliteli polardan imal edilmiş Polar zabita montu Spor "Dar Kesim" olarak tasarlanmış en iyi duruşu sağlar

ZABİTA POLAR MONT AÇIKLAMASI:
Lacivert  zabita montu kaliteli polardan imal edilmiş 
Polar zabita montu Spor "Dar Kesim" olarak tasarlanmış en iyi duruşu sağlar

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar