Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Zabıta Motorize Takım

%21 indirim
1400.90 TL 1100.90 TL

Zabıta Motorize Takım


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece resmi kurum personelleri tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müd., Genel Kurmay Bşk., Ceza ve Tevkifevleri Genel Müd., Gümrük ve Ticaret Bak. Gümrükler Muhafaza Genel Müd. merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında kurum kimliği ibrazı zorunludur.

37 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 300 TL daha uyguna almış olacaksınız!
14 saat 27 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: zabitamotorizetakım2 Varyant: 252
Adet

Zabıta Motorize Takım

ZABİTA MOTORİZE TAKIM ÜRÜN AÇIKLAMASI

Zabıta Motosikletli zabıta Timi kıyafetinin özelikleri

Motosikletli zabıta takım 1.sınıf yırtılmaz su geçirmez kumaştan imal edilmiştir. Motosikletli zabıta  mont ve pantolon su geçirmez ve nefes alabilen membran ile lamine edilmiş iki katlı polyamid dış kumaş, file astar ve ısı yalıtım içliğinden oluşmaktadır. Motosikletli zabıta takımı Dış kumaş 10.000 mm su sütunu basınçta su geçirmezlik özelliğini korur ayrıca su buharı geçirme direnci 13 m2Pa/W ‘ın altında olup çözgü yönünde 1500 N,atkı yönünde ise 750 N kopma mukavemetine sahiptir. Motosikletli zabıta Yırtılma dayanımı ise atkı yönünde 90 N , çözgü yönünde ise 110 N’dur ve 50.000 turda aşınmaya karşı dayanıklıdır. Yunus polis Kıyafetti kullanılan reflektif malzemeler TSEN471 standardına uygundur. Montun omuz ve dirsek bölümü ile pantolonun diz bölgelerine TS EN 1621’e uygun koruyucular mevcuttur.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar