yds eltp 1098 çöl desert polis özel harekat botu

%6 indirim
330.00 TL 310.00 TL

Beden 40


yds eltp 1098 çöl desert polis özel harekat botu ürün açıklaması

YDS Eltp 1098 çöl desert polis özel harekat botu

ENS020347:2004 (+A1:2007)Koruma KategorisiO2 FOKullanım AlanıEğitim ve operasyonel kullanım için uygundur.

Beden Dağılımı36-48 /3-13İç Yükseklik175mm±5mmSaya1.8-2.0 mm

Deri, nefes alabilir, sığır saya derisi ve kilitli örgü sistemiyle örülmüş 100% keçe kaplı su itici POLİAMİD 6.6 (Cordura®) tekstil paneller.İç Astar65% Polyester - 35% Dry-Touch® Teri çabuk absorbe edebilen ve çacuk kuruyabilen astar.Taban Teknolojisi*Çift yoğunluklu poliüretan /kauçuk taban teknolojisi (yumuşak orta taban ve dayanıklı yds nitril kauçuk dış taban )ant.

Yağa dayanıklı.

Şok absorbsıyonu ve yumuşaklığı sayesinde kullnıcıya en uygun konforu sağlar .

Mühendislik ürünü taban tasarımı sayesinde yeri kavrama ve yol tutuş özellikleri ile zorlu arazi koşullarında tırmanırken veya engelleri aşarken kullanıcıya üstün hareket kabiliyeti ve denge sağlar.Ek Özellikler *1.6 mm güçlendirilmiş termoplastik bombe.

2.0 mm şekillendirilmiş, ayak bileğini kavrayan salpa fortluk.

Paslanmaz kanca, kapsül .

Uygun çorap tipleri:Sıcak iklim çorapları ve ılıman iklim çorapları.

Fermuarı sayesinde giyme&çıkarma kolaylığı.MostraAnatomik olarak şekillendirilmiş, çıkartılabilir,nefes alabilir açık hücre poliüretan mostra.Ağırlık1150gr / ÇİFT (42)

Ref. ydscolbot Variant. 266

Teslimat & İade

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.


İlginizi çekebilir