Polis Ve Jandarma Mobil Okul Timleri

5149 kez görüntülendi ve 2 adet yorum yapıldı.
Mobil Okul Timleri (Polis Ve Jandarma) Kuruluyor 2017-2018 Eğitim Öğretim Döneminde Mobil Timler Okul Güvenliğini Sağlayacak.

2017-2018 eğitim öğretim döneminde uygulamaya girecek olan mobil okul timleri(Polis ve Jandarma), öğrenciler, öğretmenler, okul yöneticileri, okul aile birlikleri, veliler ve servis işletmeleri için eğitici ve bilgilendirici çalışmalar yapacak. Bunun dışında narkotik suçlularla mücadele kapsamında öncelikle okul çevrelerinde narkotik suçlarla mücadele şubesinin uzman polisleri tarafından yapılan denetim ve kontrollerin sıklaştırılması karar alındı.

POLİS VE JANDARMA OKUL İDARESİYLE İRTİBAT ÇALIŞACAK

Yeni güvenlik konseptinde jandarma ve polis entegre biçimde görev yapacak. Görevlendirilen ekipler okul idareleriyle birebir irtibat halinde olacak. İstanbul genelindeki okullarda bin 72 kolluk görevlisinin çalışacak.

İstanbul'daki okullarda polis ve jandarma kolluk görevi yapacak, güvenlik seviyesi en üst seviyeye çıkarılacak. İstanbul genelinde güvenlik kamerası olmayan okulun kalmaması planlanıyor.

İstanbul Valiliği alınan kararlara ilişkin yaptığı açıklarda “ "Toplantı kapsamında; polis sorumluluk sahasında bulunan 3 bin 182 okuldan 814'ü, jandarma sorumluluk sahasında bulunan 258 okuldan tamamı olmak üzere toplamda 3 bin 440 okulda bin 72 kolluk ekibi görevlendirildi. Görevlendirilen ekipler okul idareleriyle birebir irtibat halinde olarak okul civarında suç ve suçlularla mücadelede etkin görev yapacak. Ekipler özellikle okulların giriş ve çıkış saatlerinde denetim ve kontrol görevini yapacaklar" şeklindeydi.

Sektörün lider polis ve asker malzeme üreticisi polismalzemeleri.com ve SAFARİ AVM SAVUNMA olarak mobil okul timleri elbiseleri hızlı bir şekilde üretim bandına sokularak hazırlanıp satışa sunuldu. Mobil Okul Timleri Elbiseleri kıyafetlerini aşağıdan Fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Polis jandarma mobil okul timleri kiyafetleri Polis jandarma mobil okul timleri kiyafetleri Polis jandarma mobil okul timleri kiyafetleri
Yorum Yap / Soru Sor

Ok*** Y***

Nasıl oluyor şartları neler Ve maasi ne kadar bi bulamadım

sitemizde blogda bu bilgiler mevcuttur